Jesteś tutajForums / Urbanistyka w praktyce / Czy decyzja odmawiająca warunków zabudowy musi być sporządzona przez urbanistę lub architekta?

Czy decyzja odmawiająca warunków zabudowy musi być sporządzona przez urbanistę lub architekta?


Obrazek użytkownika adam

By adam - Posted on 30 Grudzień 2013

Jak w temacie. Tak mnie ostatnio zastanowiło. Generalnie art. 60 ust. 4 mówi: "Sporządzenie projektu decyzji O USTALENIU WARUNKÓW ZABUDOWY powierza się osobie wpisanej na listę izby samorządu zawodowego urbanistów albo architektów."
A decyzja odmowna nie jest decyzja o ustaleniu warunków. Ale z kolei jak rozmawiałem z kolegami urbanistami to odpowiedź była jedna: musi być urbanista.
Co myślicie?



Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 1 gość.