Jesteś tutajForums / Urbanistyka w praktyce / Czy w tekście mpzp należy przytaczać pojęcia zdefiniowane w ustawach poza "słowniczkiem pojęć"?

Czy w tekście mpzp należy przytaczać pojęcia zdefiniowane w ustawach poza "słowniczkiem pojęć"?


Obrazek użytkownika abcabc

By abcabc - Posted on 26 Sierpień 2012

Na przykład:
W ustawie opizp "intensywność zabudowy" jest zdefiniowana w art. 15 ust. 2 pkt 6, a nie w słowniczku pojęć. Czy zatem pojęcie to należy również zdefiniować w tekście mpzp, np. odsyłając do ww. przepisu, czy też nie?

Obrazek użytkownika Maciej Hermanowski

nie



Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 9 gości.