Jesteś tutajIII Międzynarodowy Kongres Rewitalizacji Miast - Rewitalizacja w polityce miejskiej

III Międzynarodowy Kongres Rewitalizacji Miast - Rewitalizacja w polityce miejskiej


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
http://irm.krakow.pl/pl/rewitalizacja.html
Szanowni Państwo, Instytut Rozwoju Miast ma przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na kolejny III Międzynarodowy Kongres Rewitalizacji Miast - Rewitalizacja w polityce miejskiej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 4-6 czerwca 2014 r.
Spotkamy odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury (Aleja Jana Pawła II 232 - Plac Centralny), w sąsiedztwie „starej” Nowej Huty, modelowego miasta z okresu socrealizmu, a dziś dzielnicy Krakowa wpisanej do rejestru zabytków jako dobro kultury, która obecnie poddawana jest intensywnej rewitalizacji.
 
Do udziału w III Kongresie zapraszone są wszystkie osoby związane z problematyką rewitalizacji: animatorów, praktyków, ekspertów, naukowców i wszystkich, którym ta problematyka jest bliska.
Dołożymy wszelkich starań, aby obrady kongresu i atmosfera wśród uczestników były co najmniej tak dobre jak w czasie poprzednich kongresów.
 
Więcej informacji o organizacji kongresu, programie merytorycznym i niezbędnych formalnościach na stronie: irm.krakow.pl/pl/rewitalizacja.html
 

 

 


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 16 gości.