Jesteś tutaj"Obowiązujące uwarunkowania prawne lokalizacji elektrowni wiatrowych w gminnych dokumentach planistycznych" - Seminarium TUP

"Obowiązujące uwarunkowania prawne lokalizacji elektrowni wiatrowych w gminnych dokumentach planistycznych" - Seminarium TUP


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
http://urbanworkshop.eu/
Towarzystwo Urbanistów Polskich o/Katowice, Urban Workshop we współpracy ze Śląskim Związkiem Gmin i Powiatów organizują w dniu 20 czerwca br. (wtorek) szkolenie pn. „Obowiązujące uwarunkowania prawne lokalizacji elektrowni wiatrowych w gminnych dokumentach planistycznych”. Seminarium odbędzie się w Wyższej Szkole Technicznej (Katowice, ul. Rolna 43, sala: aula), rozpoczęcie o godzinie 9.30.
W trakcie szkolenia zostaną zaprezentowane wybrane problemy związane z wdrażaniem ustawy o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych, w tym m.in. zasady lokalizacji zabudowy mieszkaniowej w świetle przepisów ustawy, pozwolenia na budowę dla elektrowni wiatrowych czy konsekwencje finansowe ustawy.
 
Udział w szkoleniu dla członków Towarzystwa Urbanistów Polskich i gmin należących do Śląskiego Związków Gmin i Powiatów udział jest bezpłatny. W przypadku pozostałych podmiotów udział w szkoleniu wiąże się z wniesieniem opłaty w wysokości 100 złotych brutto (zgodnie z regulaminem).
 
Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać poprzez wypełnienie do dn. 16 czerwca 2017 r. (piątek) formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj.

Osobą odpowiedzialną za organizację szkolenia ze strony TUP jest Anna Pyziak (e-mail: annapyziak@urbanworkshop.eu. tel. 793 983 064). 

Szczegóły na stronie: urbanworkshop.eu/Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 15 gości.