Jesteś tutajZaproszenie do udziału w pracach grupy roboczej DiverCity

Zaproszenie do udziału w pracach grupy roboczej DiverCity


0
No votes yet
Your rating: None
Źródło: 
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, jako Operator programu „Rozwój miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego” w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014, działając we współpracy z Norweskim Związkiem Władz Lokalnych i Regionalnych (KS), Urzędem Miasta Wrocławia, Urzędem Miejskim w Siechnicach oraz Ambasadą Norwegii w Polsce, zaprasza do wzięcia udziału w grupie roboczej DiverCity ds. funkcjonalizmu miejskiego na warunkach określonych w poniższym Regulaminie.  
Zaproszenie skierowane jest do studentów i absolwentów (młodych profesjonalistów; do 35 roku życia) z następujących kierunków: architektura, urbanistyka, planowanie przestrzenne, socjologia, ekonomia, psychologia, prawo i administracja, praca socjalna oraz kierunków pokrewnych.
Udział w grupach roboczych jest szansą dla uczestników na zdobycie wiedzy teoretycznej i doświadczenia w pracy w międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespole w tematyce planowania przestrzennego i polityki miejskiej, rozwoju miast, tworzenia wspólnot mieszkańców.       
Prace grup roboczych będą finansowane z Funduszu Współpracy Dwustronnej na poziomie krajowym w ramach Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 – 2014.

Zgłoszenia należy przesyłać na załączonym formularzu zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie. 

ZałącznikRozmiar
REGULAMIN.pdf176.47 KB
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.doc807.5 KB


Nawigacja

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 users i 12 gości.