Z prawdziwą radością prezentuję Wam nową wersję Portalu Urbanistyka.Info. Po 9 latach naszej działalności przyszedł czas na gruntowną modernizację, która sprawi (taką mam nadzieję), że korzystanie z Portalu stanie się dla Was bardziej wygodne i przyjemne. Oczywiście forum pozostaje sercem portalu. Warunkiem koniecznym, który przyświecał tej modernizacji było zachowanie wszystkich dyskusji, które przez te 9 lat wspólnie toczyliśmy. To duża baza praktycznej, branżowej wiedzy, tworzona przez Naszych Użytkowników. Ze względów technicznych dotychczasowe forum zostało przeniesione do ogólnodostępnego archiwum, które każdy będzie mógł przeglądać (bez możliwości dodawania nowych wpisów). Nowe dyskusje będą natomiast prowadzone na nowym forum. W nowej wersji portalu dostępne są również wszystkie artykuły publikowane na jego łamach od 2009 r. (daty publikacji archiwalnych artykułów, ze względów technicznych mogą nie wyświetlać się prawidłowo).

Bardzo mi zależy na tym, żeby Portal Urbanistyka.Info pozostał portalem branżowym, który będzie chętnie odwiedzany zarówno przez osoby zawodowo zajmujące się tematyką zagospodarowania przestrzeni, ale również przez wszystkich tych, którzy poszukują naszej (Urbanistów) praktycznej wiedzy i doświadczenia.

Zupełną nowością jest Baza Specjalistów, która różni się od standardowych baz firm tym, że wyszukiwanie konkretnej firmy nie odbywa się po adresie, pod którym prowadzona jest działalność, a po zdeklarowanym w formularzu rejestracyjnym obszarze, w jakim dana firma może i chce działać. Baza ta ma za zadanie ułatwić kontakt samorządów z wykonawcami oraz wykonawców z podwykonawcami. Dlatego też w bazie obok urbanistów mogą zaprezentować się specjaliści od ochrony środowiska, rzeczoznawcy majątkowi, architekci, geodeci, komunikanci, branżyści, prawnicy, klasyfikatorzy gruntów i inni specjaliści. Sposób prezentacji profilu firmy uwzględnia nie tylko dane kontaktowe, ale również możliwość opublikowania projektów czy referencji. Wysoka rozpoznawalność Portalu oraz bardzo dobry wynik wyszukiwania w przeglądarkach internetowych sprawia, że publikacja firmowej wizytówki w naszej bazie może stanowić ciekawą alternatywę dla indywidualnych stron internetowych. Zdecydowaliśmy, że prezentacja w bazie będzie płatna (nie dotyczy to osób angażujących się w działalność portalu – publikujących artykuły lub/i aktywnych na forum). Dzięki zgromadzonym środkom będziemy utrzymywać i rozwijać portal. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Koniecznie proszę pamiętać, że Portal Urbanistyka.Info jest otwarty na współpracę!

Wszystkich zainteresowanych publikacją artykułów na łamach portalu zachęcam do kontaktu (kontakt@urbanistyka.info) z naszą Redakcją, przesyłania artykułów na adres: publikacje@urbanistyka.info  lub skorzystania z tego formularza. Uruchomiliśmy również nowy kalendarz wydarzeń, gdzie chętnie będziemy publikować informacje o wszystkich wartych odnotowania konferencjach, seminariach, szkoleniach, prezentacjach, itd. Wszelkie informacje o takich wydarzeniach proszę zgłaszać na adres kontakt@urbanistyka.info lub poprzez formularz internetowy dostępny w zakładce Kalendarz. Zapraszam również do współpracy redakcyjnej. Zwróćcie proszę uwagę, że mamy nowe adresy mailowe do kontaktu (stare nie będą już obsługiwane).

Strona jest w pełni mobilna, możecie z niej korzystać zarówno na telefonach komórkowych, jak i tabletach.

Mam nadzieję, ze nowa odsłona Portalu przypadnie Wam do gustu. Życzę udanego korzystania. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze uwagi i sugestie, które możecie zgłaszać tutaj  lub na kontakt@urbanistyka.info

 

Serdecznie pozdrawiam!

   

 

 

Filip Sokołowski

Redaktor Naczelny

Uwaga: Wasze dotychczasowe konta na portalu Urbanistyka.Info nie będą aktywne w nowej wersji portalu. Konieczna będzie ponowna rejestracja. Możecie również zalogować się za pomocą konta na facebook’u. 

Serdeczne podziękowania za realizację portalu dla:

    

Odwiedź nas na:

Podziel się!