W imieniu organizatorów zapraszamy do zgłaszania się na drugą edycję Warsztatów Wizualizacji w ramach archiDAY 2018. Tegoroczna edycja obejmuje dwie osobne grupy warsztatowe z różną tematyką programową.

Jak przeczytacie na stronie organizatora w dniach 4-5 października będzie realizowany standardowy program warsztatowy kształcący projektantów i architektów w obsłudze SketchUp i V-Ray dla SketchUp. W ramach tych warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę nt. modelowania w programie SketchUp, wykorzystania zaawansowanych narzędzi przy pracy z modelem oraz rozpoczną naukę tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Drugiego dnia warsztatów na uczestników czeka dodatkowe wydarzenie w postaci wystąpienia dwóch popularnych pracowni projektowych, które przedstawią swoje najlepsze projekty w formie case study.

Każdy uczestnik może wybrać jeden rodzaj warsztatu, na który należy zapisać się za pomocą formularza rejestracyjnego. Wybierz program pasujący do Twoich preferencji i zapisz się już dziś!

Ważna informacja! Aby wejść na teren targów BEZPŁATNIE i dołączyć na Warsztaty Wizualizacji potrzebna jest rejestracja na archiDAY. Formularz dostępny jest na stronie: archiday.pl.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj

Podziel się!