Asystent projektanta - Gdynia

  RSS

Filip Sokołowski
(@filip)
Urbanista/Redaktor Naczelny Urbanistyka.Info Admin
Dołączył:2 lata  temu
Wpisy: 111
28/05/2019 10:56 am

Do Naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Projektanta

- zakres obowiązków: współpraca w sporządzaniu m.in. MPZP, SUiKZP, decyzji lokalizacyjnych, analiz przestrzennych itd. ,

- miejsce pracy: Gdynia, ulica Olimpijska, 5 min. od przystanku PKM Stadion (dziękuję za oferty zdalnej współpracy),

- wymiar czasu pracy: cały etat (dziękuję za oferty wsparcia w projektowaniu).

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe - gospodarka przestrzenna, architektura, urbanistyka, architektura krajobrazu, ochrona środowiska,
  • samodzielna i sprawna obsługa programów typu CAD i GIS (szczególnie QGIS),
  • prawo - jazdy kat. B + praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu osobowego (częste wyjazdy w teren),
  • znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, w tym w szczególności procedur planistycznych,
  • dyspozycyjność, terminowość, sprawność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, zdolność do efektywnej nauki, umiejętność biegłego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie,
  • zainteresowanie tematyką planowania przestrzennego i urbanistyki.

Dodatkowe wymagania (mile widziane):

  • doświadczenie w pracy w pracowni urbanistycznej lub/i jednostkach administracji publicznej (wydziały PP),
  • samodzielna obsługa programów graficznych (photoshop, illustrator, sketchup), umiejętność wykonywania wizualizacji,
  • doświadczenie w wykonywaniu prognoz oddziaływania na środowisko, ekofizjografii, prognoz skutków finansowych, wniosków rolnych i leśnych, ocen aktualności dokumentów planistycznych, analiz przestrzennych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • premie,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pracę w fajnym, młodym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w wielu różnorodnych i ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@fabryka-przestrzeni.pl, do dnia 05.06.2019r - w temacie prosimy wpisać "Asystent projektanta". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

This topic was modified 3 miesiące  temu by Filip Sokołowski

OdpowiedzCytat
Monika Siadaczka
(@monika-siadaczka)
Gość
Dołączył:2 miesiące  temu
Wpisy: 1
18/06/2019 2:54 pm

Czy nabór i składanie winsoków zostały zakończone ? Czy można jeszcze aplikować ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam

(@filip)
Wpisy: 111
20/06/2019 10:07 am

Proszę przesłać