Poszukujemy osób na stanowisko Młodszy Asystent Projektanta, Starszy Asystent Projektanta, Projektant.

  RSS

Filip Sokołowski
(@filip)
Urbanista/Redaktor Naczelny Urbanistyka.Info Admin
Dołączył:3 lata  temu
Wpisy: 137
10/08/2020 10:44 am

Do Naszego Zespołu w Gdyni poszukujemy osób na stanowiska:

1. Młodszy Asystent Projektanta,

2. Starszy Asystent Projektanta/Projektant,

zakres obowiązków:

Młodszy Asystent Projektanta: współpraca ze Starszym Asystentem Projektanta/ Projektantem przy sporządzaniu m.in. MPZP, SUiKZP, decyzji lokalizacyjnych, analiz przestrzennych itd. ,

Starszy Asystent Projektanta/Projektant: sporządzanie/koordynowanie prac związanych z tworzeniem MPZP, SUiKZP, decyzji lokalizacyjnych, analiz przestrzennych itd., współpraca z Głównym Projektantem.

miejsce pracy: Gdynia - ul. Śląska 53 - 5min od przystanku SKM Wzgórze Św. Maksymiliana (dziękuję za oferty zdalnej współpracy),

wymiar czasu pracy: pełny etat (dziękuję za oferty wsparcia w projektowaniu).

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe - gospodarka przestrzenna, architektura, urbanistyka, architektura krajobrazu,
  • doświadczenie przy sporządzaniu MPZP, Studium, decyzji lokalizacyjnych, analiz przestrzennych - m.in. 2 lata dla Starszego Asystenta Projektanta, min. 4 lata dla Projektanta. Dla Młodszego Asystenta doświadczenie zawodowe nie jest warunkiem koniecznym,
  • samodzielna i sprawna obsługa programów typu CAD i GIS (szczególnie QGIS),
  • prawo - jazdy kat. B + praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu osobowego (częste wyjazdy w teren),
  • znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, w tym w szczególności procedur planistycznych,
  • dyspozycyjność, terminowość, sprawność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, zdolność do efektywnej nauki, umiejętność biegłego posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie,
  • zainteresowanie tematyką planowania przestrzennego i urbanistyki.

Dodatkowe wymagania (mile widziane):

  • doświadczenie w pracy w jednostkach administracji publicznej (wydziały PP),
  • samodzielna obsługa programów graficznych (photoshop, illustrator, sketchup), umiejętność wykonywania wizualizacji,
  • doświadczenie w wykonywaniu prognoz oddziaływania na środowisko, ekofizjografii, prognoz skutków finansowych, wniosków rolnych i leśnych, ocen aktualności dokumentów planistycznych, analiz przestrzennych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie progresywne uzależnione od doświadczenia i posiadanej wiedzy,
  • premie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym, zgranym zespole,
  • możliwość uczestniczenia w wielu różnorodnych i ciekawych projektach,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,
  • wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • możliwość prywatnego korzystania z samochodu służbowego,
  • szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@urbanconsulting.pl, do dnia 20.08.2020r - w temacie prosimy wpisać "Młodszy Asystent Projektanta" lub "Starszy Asystent Projektanta/Projektant". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

OdpowiedzCytat