Praca Bydgoszcz- asystent projektanta

  RSS

gisplan
(@gisplan)
Gość Customer
Dołączył:4 miesiące  temu
Wpisy: 1
04/06/2019 2:54 pm

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Projektanta

- zakres obowiązków: współpraca w sporządzaniu m.in. MPZP, SUiKZP, decyzji lokalizacyjnych, analiz przestrzennych itd. ,

- miejsce pracy: Bydgoszcz, firma GIS-PLAN

- wymiar czasu pracy: cały etat.

Wymagania konieczne:

  • obsługa programu AUTO CAD,
  • dyspozycyjność, terminowość, sprawność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole,

Dodatkowe wymagania (mile widziane):

  • znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, w tym w szczególności procedur planistycznych,
  • zainteresowanie tematyką planowania przestrzennego i urbanistyki.
  • doświadczenie w pracy,
  • doświadczenie w wykonywaniu prognoz oddziaływania na środowisko, ekofizjografii, prognoz skutków finansowych, wniosków rolnych i leśnych, ocen aktualności dokumentów planistycznych, analiz przestrzennych.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • premie,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,
  • szkolenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: gisplan@wp.pl

w temacie prosimy wpisać "Asystent projektanta".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

OdpowiedzCytat
larinia96
(@larinia96)
Gość
Dołączył:2 miesiące  temu
Wpisy: 1
14/07/2019 12:07 pm

Dzień dobry,

czy nabór nadal trwa?

Pozdrawiam