Szukam pracy  

RSS

Marcin
(@marcin)
Gość Customer
Wpisy: 2
15/10/2018 7:07 am  

Szanowni Państwo,

Szukam pracy jako asystent urbanisty, planowania przestrzennego na terenie Poznania bądź Bydgoszczy.

Chętnie podejmę pracę w pracowni/biurze projektowym planowania przestrzennego/urbanistyki w celu zdobycia doświadczenia zawodowego i podniesienia swoich kwalifikacji.

Jestem magistrem inżynierem gospodarki przestrzennej. Studia inżynierskie ukończyłem w Bydgoszczy o specjalności: planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne, z kolei tytuł magistra uzyskałem w Poznaniu. Nabyłem podstawową wiedzę teoretyczną, a także praktyczną z zakresu obsługi programu AutoCad, QGIS, które mogą przydać się w wykonywanej pracy. Posiadam również ponad półroczne doświadczenie w pracy w urzędzie miejskim. Zdobyłem także dodatkowe kwalifikacje w tworzeniu prognoz oddziaływania na środowisko oraz opracowań ekofizjograficznych. Jestem osobą sumienną i szybko uczącą się, wykazującą się zaangażowaniem w powierzoną mi pracę.

Proszę o kontakt mailowy pod adresem: mc92@onet.pl, chętnie odpowiem na wszelkie pytania oraz wyślę CV.

OdpowiedzCytat
Marcin
(@marcin)
Gość Customer
Wpisy: 2
18/02/2019 8:38 pm  

Obecnie poszukuję pracy zgodnie z ww. ogłoszeniem. Chętnie podejmę pracę w firmie poszukującej młodej ekipy, chętnej do nauki.  Zmiana obecnej pracy pozwoli mi nabyć doświadczenia oraz poszerzyć horyzonty zawodowe. Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany współpracą na terenie Poznania zapraszam do kontaktu.

OdpowiedzCytat
Michal299
(@michal299)
Gość
Wpisy: 4
01/04/2019 9:58 pm  
Cześć! Tutaj, poszukaj pracy -  https://pl.jobsora.com  wiele 
ofert, radzę ci - znalazłem tam pracę.
Wcześniej nie mogłem znaleźć pracy. A tam możesz subskrybować
powiadomienia o nowych ofertach dla interesujących Cię pozycji.

OdpowiedzCytat