Wrocław - asystent  

RSS

Ola
 Ola
(@ola)
Gość
Wpisy: 1
08/11/2018 9:14 am  

Szanowni Państwo,

Szukam pracy związanej z analizami przestrzennymi lub projektowaniem dla potrzeb planowania przestrzennego jednak rozpatrzę również pracę w dziedzinach pokrewnych. Najchętniej widziane stanowisko to asystent projektanta ds. zagospodarowania przestrzennego/urbanisty na terenie Wrocławia. Rozważę również inne miejscowości. W moim obszarze zainteresowań jest również partycypacja społeczna z zakresu planowania przestrzennego. 

Ukończyłam studia na I stopniu Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Przyrodniczym, a II stopień na Politechnice Wrocławskiej na Wydziale Architektury. Obecnie jestem słuchaczem na podyplomówce na Akademii Sztuk Pięknych pt. Dyscypliny Plastyczne w Architekturze. Odbyłam praktyki w GDDKiA we Wrocławiu w Wydziale Zagospodarowania Przestrzennego i Uzgodnień oraz w Urzędzie Gminy. Wykonuję analizy przestrzenne za pomocą ArcGIS (w programie tym opracowywałam swoją pracę magisterską), dodatkowo również potrafię pracować w programie: AutoCAD, SketchUP, GIMP, Illustrator.

Kontakt: alwik7@gmail.com

OdpowiedzCytat
Kamillla
(@kamillla)
Gość
Wpisy: 2
17/03/2019 12:30 am  

Szukam także pracy we Wrocławiu. Nie mogę znaleźć ... Wszędzie otrzymuję odmowę.

OdpowiedzCytat
Michal299
(@michal299)
Gość
Wpisy: 4
17/03/2019 12:46 am  
Wysłany przez: Kamillla

Szukam także pracy we Wrocławiu. Nie mogę znaleźć ... Wszędzie otrzymuję odmowę.

Teraz naprawdę ciężko jest znaleźć pracę. Szukałem pracy przez prawie 3 miesiące, ledwo ją znalazłem tutaj  https://pl.jobsora.com/praca-wroc%C5%82aw  na stronie z ofertami pracy.

OdpowiedzCytat