Baza Specjalistów to baza osób i firm świadczących swoje usługi na różnych etapach procesu budowlanego. Baza ta ma za zadanie ułatwić kontakt samorządów z wykonawcami oraz wykonawców z podwykonawcami.

Jesteś urbanistą, architektem czy geodetą? A może wykonujesz opracowania środowiskowe czy prognozy finansowe? Szukasz wykonawcy planów miejscowych, architekta, a może chcesz komuś podzlecić prace geodezyjne czy prognozę oddziaływania na środowisko? Reprezentujesz gminę, a może jesteś inwestorem? Szukasz współpracy, porady prawnej czy po prostu zastanawiasz się nad wyborem wymarzonej działki i potrzebujesz konsultacji ze specjalistą?

Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to oznacza, że ta baza jest właśnie dla Ciebie!

Uważasz, że takich baz jest wiele to przeczytaj koniecznie co nas wyróżnia?

U nas miejsce lokalizacji Twojej działalności ma drugorzędne znaczenie. Liczy się przede wszystkich obszar w granicach którego możesz i chcesz świadczyć swoje usługi. Wybierz zatem odpowiedni dla siebie pakiet i określ, w jakich województwach/powiatach jesteś wstępnie zainteresowany podjęciem współpracy – wyszukiwarka pozwoli Cię odnaleźć  w każdym z tych miejsc.

Jak dodać firmę do bazy?

 

KROK 1

Zaloguj się do portalu (jeżeli masz już konto) lub zarejestruj się za pomocą tego formularza

KROK 2

Wybierz jeden z dostępnych pakietów

Wejdź w swój panel (w prawym górnym rogu strony głównej) i kliknij “Dodaj firmę” i wybierz jeden z dostępnych pakietów (pakiety różnią się zasięgiem wyświetlania wizytówki, którą za chwilę stworzysz).

KROK 3

Wypełnij formularz i określ zakres swojego działania

Pozostaw swoje dane kontaktowe, określ w jakich województwach chcesz żeby wyświetlała się Twoja wizytówka, wybierz kategorię prowadzonej działalności. Możesz również dodać zdjęcie główne do Twojej wizytówki oraz przykładowe projekty i referencje. Po zapisaniu formularza, przejdź do płatności.